City Legends - Воры
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
2.5Overall Score
Reader Rating: (3 Votes)

…Кvests „zagļi” ir iespēja iemiesoties īsta zagļa lomā bez sekām nākotnē. Un kaut arī tā ir tikai spēle, pielikt visas pūles un sasprindzināt prātu vajadzēs pa īstam.
Kvest-istabas viesi kļūs par neparastas darbības dalībniekiem, kur nenāksies sēdēt bezdarbībā ne minūti: vienas stundas laikā jūs saskarsieties ar vis dažādākajiem uzdevumiem, pārbaudīsiet savu uzmanīgumu, atrisināsiet daudz loģisko mīklu.

Šī istaba, atklāti sakot, ir sarūgtinājusi. Noformējuma ziņā tā vairāk līdzinājās nevis bagātā laupītāja šikajiem apartamentiem, bet gan vientuļā virsnieka mītnei – vecmodīgi un viss ieturēts minimālisma garā. Mīklu bija maz. Viena no tām izrādījās neatrisināma dēļ tehniskajām problēmām, divas citas šķita neloģiskas un to risinājumi izraisīja patiesu izbrīnu. Istaba nebija izstāstījusi stāstu – secīgu, atmiņā krītošo, saprotamu – tā tikai paslēpa savā tumsā dažādas atslēgas no neskaidriem slēdžiem.

Gadījumā, ja jums ir pieejami citi varianti, mēs neieteiktu apmeklēt šo istabu. Tā nevar rādīt pienācīgas izpratnes par šādu izklaides veidu un var tikai atbaidīt ar savu vājo izpildījumu.

Alex:

Es vienmēr esmu ticējis, ka pat bez liela daudzuma tehnoloģisko iespēju, ir reāli izveidot kvalitatīvu escape-kvestu. Pēc piemēra nevajag iet daudz cik tālu – VDK istaba no roombreak.lv ir izcils šāda veida piedzīvojuma piemērs. Atmosfēra, sižets, uzmanība pret detaļām – lūk kas iziet uz pirmo vietu pēc apmēram diviem desmitiem pavisam dažādu istabu apmeklēšanas. Un tieši šādu lietu pietrūkst kvestam Zagļi.

Jā, mums nedaudz nepaveicās un mēs saskaramies ar retu tehnisko kļūmi – ar kuru gan nenotiek kaut kas tāds – bet pie tām mums palika iespaids par savā starpā maz saistītu nelielu mīklu daudzumu. Mūsu padoms – apmeklējiet kaut ko vēl, vai arī – otru kvestu no CityLegends.

Lai saņemtu 40% atlaidi pie reģistrācijas izmantojiet promo kodu: SUMMER

Leave a Reply

Your email address will not be published.