Escape Room - Заброшенная квартира Nr. 16
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
7.9Overall Score
Reader Rating: (6 Votes)

…Jūs atrodaties sēn pamestā dzīvoklī. Vienīgā izeja no tā – atslēgt durvīm septiņas slēdzenes.

Bērnu istaba ar zīmējumiem uz sienām, viesu istaba ar kamīnu un nepabeigtu šaha spēli, pie durvīm – 7 slēdzeni, pirmā atslēga – tepat, aiz bruņu stikla…

Interjers ir gandrīz mājīgs, nav stresa vai sajūtas, ka viss ir izdomāts mākslīgi. Visi uzdevumi, kas ir dažādi un interesanti, balstās uz atrasto objektu pielietošanu un nav no tiem grūtākiem. Ir sajūta, ka esi Agata Kristi detektīva varonis. Lieliska vieta ģimenēm un Escape Room spēles iepazīšanai.

 
Alex:

Ļoti iespējams, ka šis kļūs par pirmo piedzīvojumu cilvēkiem, kas vēlas izmēģināt šāda veida izklaides. Kvests ir gandrīz ideāls kā pirmā Escape istaba – mājīga atmosfēra, pārdomāti un dažādi uzdevumi. Vidējais sarežģītības līmenis, bez jebkādām kļūmēm.

Brīnišķīgs ģimenes variants.

 
Olga:

Ar šo istabu man sākās iepazīšanās ar Escape Room pasākumu. Istaba ir ļoti patīkama, skrējām ārā ar adrenalīnu. Superīga kvesta istaba priekš tiem, kam patīk meklēt slēpņus.

Noformējums ir atmosfēras pilns, pat vienā brīdī sajūtu bijušo īrnieku klātbūtni. Istaba prasa komandas darbu un ļoti daudz uzmanības. Es ieteiktu šo vietu ģimenēm ar aktīviem bērniem (12.-16. gadi).

Nataly:

Organizatoriem izdevās izveidot patiesi siltu, mājīgu atmosfēru. Ir pietiekami daudz vietas, lai pilnībā piedalīties komandai no 4 cilvēkiem. Mīklas nav pārāk grūtas, bet tajā pat laikā oriģinālas.

Ja jūs vēl neesat mēģinājuši kvestu realitātē – šī telpa var kalpot kā lielisks sākums.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.