Escape Room - Бункер
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
4.9Overall Score
Reader Rating: (7 Votes)

…Jūs atrodaties dziļi zem zemes bunkurā, kurā ir paslēpts spridzeklis. Jums ir dotas tikai 60 minūtes, lai izkļūtu uz virszemi. Pasteidzieties! Jums jātiek ārā pēc iespējas ātrāk.

Jūs pamodāties istabā, kura ir mēbelēta ar vienkāršu un drošu armijas tipa furnitūru. Jūs pamodināja dīvainas augstas skaņas, kuras izklausās pēc sonara tikšķiem. Nu jau daudzu gadu garumā Jūs pavadījāt laiku šajā apakšzemes bunkurā – gaidot komandu, lai paceltos virszemē. Tikšķēšana, kura līdzinās bumbas taimera tikšķiem, nevēsta ne par ko labu – un Jūs nolemjat, ka ir laiks dodies ārā…

Jaunais kvests no Escape Room ir izveidots militarizētā bunkura tematikā – minimālisma garā un uzmanīgi. Nez kāpēc tas rada nepabeigtības sajūtu – šķiet, ka ar tik interesantu telpu varētu izdarīt vairāk mīklu, uzmanīgāk realizēt mīklu atslēgas, precīzāk sasaistīt darbību secību. Pēc būtības telpas izmērs ir nesamērīgs uzdevumu skaitam. Ceru, ka rādītāji pielūkosies šai istabai uzmanīgāk un spēs pilnveidot to – uz doto brīdi izvēlētais temats šķiet interesants.

Alex:

Bunkurs – jaunais kvests no Escape Room. Bija nepieciešams izkļūt ārā no šķietami militāra un ļoti slepena bunkura. Kvalitatīvi izveidotā telpa, tās apdare, uzved uz domu, ka kvests pieder plaši pazīstamai franšīzei. Šķita, ka mīklu bija pārāk maz tādam apjomīgajam pagrabam, interjera priekšmeti ne vienmēr savā starpā ir saistīti. Dažreiz šķita, ka uzdevumu sarežģītība bija mākslīgi paaugstināta, lai tādā veidā kompensētu nelielu mīklu daudzumu.

Bunkuru var ieteikt spēlētājiem, kuriem interesē militārā tematika. Pēc realizācijas līmeņa, pašlaik kvests zaudē pārējām Escape Room piedāvātām istabām, tomēr, atceroties to, ka tā rādītāju attieksme pret savu darbu ir ārkārtīgi rūpīga un bieži vien viņi papildina jau gatavos variantus – viss vēl var mainīties.

Nataly:

Escaperoom mēs esam nebūt ne pirmo reizi, iespējams, tāpēc mēs sagaidījām kaut ko vairāk. No plusiem – istaba tik tiešām ir līdzīga pazemes bunkuram un rodas iespaids, ka tūlīt šī patvēruma iemītnieki atgriezīsies. Tomēr, šķiet, ka iemītnieki ne pārāk gribēja pasargāt sevi no nevēlamajiem viesiem. Bija pāris svaigu ideju, bet mīklu bija pārāk maz tādam telpas apjomam un komandai no četriem cilvēkiem.

Iespējams rādītāji ņems vērā klientu vēlmes – paplašinās sižeta līniju un papildinās kvestu ar mīklām un uzdevumiem – jo vairāk tāpēc, ka telpas un platības tam netrūkst.

Leave a Reply

Your email address will not be published.