Escape Room - Секретная Тюрьма Nr. 2914
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
7.8Overall Score
Reader Rating: (3 Votes)

…Iejūties ieslodzītā lomā, kurš sapņo par izkļūšanu brīvībā.

Jums mugura ir cietuma mantija un roku dzelži. Aiz muguras – slēgts magnētisks slēdzenis. Jūs vel neesat cietumā – tikai uztveršanas zonā. Bet ceļš uz brīvību iet caur istabu ar ieslodzītāju, kas sēž uz elektriska krēsla. Un tas ieslodzītais, smaidot jums ar miruša smaidu, ir mājienus – vienkārši gan nebūs…

Drūmākā un sarežģītākā istaba no Escape Room, kas koncentrējas uz pieradījumu dokumentu analīzes, matemātiskiem aprēķiniem un mehānismiem. Uztaisīta loti kvalitatīvi, perfekti derēs tiem, kas vēlas pārbaudīt savu smadzeņu spēkus, ka ari atceras reizināšanas tabulu.

 
Alex:

Vēl viens kvests no pionieriem Latvijas tirgū Escape Room plāksne. Pilnīgi cita koncepcija, kad secīgi un konsekventi jāiet uz mērķa. Ir uzdevumi gan puzlu faniem, gan spēlētājiem, kuriem ir svarīgi mijiedarboties ar taustāmiem objektiem.

Sarežģītība ir virs vidējā līmeņa, bet, ja to izmanto padomus – viss tiks atrisināts. Quests ir ideāls priekš draugiem un kompānijām.

 
Olga:

Istaba likās diezgan sarežģīta, ar ko ļoti patika :) Forši pārdomāts tehnisko elementu un loģisko problēmu mikss. Ja jūs iesiet šajā istabā – neaizmirstiet par uzmanību un atkārtojiet reizināšanas tabulu.

Tematiski dekorēts, vel foršāku piegaršu dot roku dzelži spēles sākumā. Forša istaba prieks jautras kompānijas, kas nebaidās no grūtībām.

Leave a Reply

Your email address will not be published.