Find Exit - Бейкер-стрит, 221Б
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
9.3Overall Score
Reader Rating: (19 Votes)

…Londonā sāka parādīties virkne šausminošu noziegumu, tuvākajā laikā cietīs nevainīgi notiesāts! Šerloks Holms veica savu izmeklēšanu, un tika pie īsta noziedzinieka vārda un viņa tālaka nozieguma plāna, bet Šerloks brīnumainā veidā kaut kur pazuda. Jūs tiekat Šerloka Holmsa dzīvoklī pēc adreses Beikerstrīta 221b, kur jums ir jaatrod izmeklēšanas rezultātus. Pēc iespējas ātrāk atrodiet un paziņojiet īstā slepkavas vārdu un nākamā nozieguma vietu, jums tiek dota stunda!

Kāds tēls jums ienāk prātā, kad jūs dzirdat vārdus „Noslēpums, noziegums, izmeklēšana”? Vai tas būtu izmeklētājs no Londona, kas dzīvo pēc adreses Beiker Strit, 221. B? Varbūt galvā sāk spēlēt satraucošā un skumja vientuļas vijoles melodija, kas biedē un uzmundrina, paziņojot – izcils detektīvs jau uzsāka izmeklēšanu, nesteidzīgi pīpējot veco pīpi, sēžot savā viesu istabā? Domās viņš jau sāka likt kopā pierādījumu mozaīku, taisot vienu skaidri redzamo ceļu, kas ved tieši pie likumpārkāpēja? Varbūt jūs gribētu vismaz uz stundu kļūt par deduktīvās metodes veiksmīgākā praktiķa kolēģi un, izanalizējot visus datus no lieciniekiem, pārliecinoši norādīt Skotlant Jarda policijai īsto ceļu? Ja tā tas ir – esat sveicināti Londonā, dzīvoklī, kas atrodas pēc adreses – Beiker Strit, 221.B!

Šīs kvests, sava ziņā, ir mākslas darbs. Tajā nav uzdevumu, kas atkārtojas, neloģiskas secības mīklās vai bieži izmantotu paņēmienu. Kvests ir novatorisks, kreatīvs un akurāti parāda atmosfēru un cilvēku garastāvokli, kas piemīta Londona iedzīvotājiem 19. gadsimta beigās. Bet tomēr galvenais, kas savaldzina šajā istabā – ir tās interjers. Tas ir tiešam labi uztaisīts, atmosfērisks un katra lieta, kas tiek atrasta kvestā, izraisa Artura Konana Doila cienītāju lokā nostalģisko noskaņu. Te ir Holmsa boksa cimdi, te – slavens kamīns, te – krēsls, sēžot kurā, detektīvs ļāva savam prātam lidot pa tabaka dūmu un loģisko ķēžu mākoņiem… Muzejs, kuru gribēja uztaisīt misis Hadsone, ir uztaisīts, un tas atrodas pašā Rīgas centrā. Tiekot āra no istabas, tā arī gribējās uz atlikušo laiku palikt iekšā, izdzert angļu tēju un atpūsties mierīgā un lakoniskā interjerā, kas tik atgādina Viktorijas laikmetu. Rezumējot: istaba atstāj ļoti spilgtu un patīkamu sajutu, piedāvā daudz jaunu mīklu un uzdevumu; brīnišķīgi derēs gan Escape istabu cienītājiem, gan tiem, kas grib iepazīties ar tām un vēlas lai pirmā pieredze ir patiešām patīkama. Šī istaba viennozīmīgi ir mūsu favorīts.

Lai saņemtu 10% atlaidi pie reģistrācijas izmantojiet promo kodu: @FINDEXIT10

Leave a Reply

Your email address will not be published.