City Legends - Легенда о Волшебнике
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
8.1Overall Score
Reader Rating: (8 Votes)

…ТOS, KURI IEDROŠINĀSIES IZIET KVESTU „LEĢENDA PAR BURVI”, GAIDA BURVJU, BĪSTAMS PIEDZĪVOJUMS. SPĒLĒTĀJI PĀRVĒRTĪSIES PAR STUDENTU-MAGU GRUPU, KURI ATBRAUKUŠI UZ MĀCĪBU PRAKSI RĪGĀ PIE SAVA SKOLOTĀJA. BET VIŅI VĒL NEZINA, KA NOSLĒPUMAINAJĀS RĪGAS IELIŅĀS VECAIS MAGS SATIKA KĀDU, KURŠ IZRĀDĪJĀS STIPRĀKS PAR VIŅU. SAMAKSĀJOT AR SAVU DZĪVĪBU, MAGS AIZZĪMOGOJA TELPU, LAI SPOKS NETIKTU BRĪVĪBĀ. MŪSU SPĒLĒTĀJI PĀRKĀPS BURVESTĪBAS VĀRDUS, UN VIŅIEM BŪS TIKAI STUNDA, LAI ATJAUNOTU BURVESTĪBU, ATKAL AIZSLĒGTU SPOKU UN PAŠI TIKTU BRĪVĪBĀ.

Vai Jūs esat gatavi mest izucinājumu burvestības, maģijas un briesmu pasaulei? Vai Jūs joprojām gaidāt savu pūci ar vēstuli no Cūkkārpas? Vai Jūs esat gatavi satikt savas bailes sejā – Jūsu uzticamo draugu-burvju pavadībā?

Otra Citylegends.lv istaba kardināli maina savu virzienu – neveiksmīgo zagļu vietā Jūs kļūstat par burvju skolas mācekļiem, kas atbrauca uz praksi pie maģisko zinātņu dižgara. Taču viņš nesatika jūs uz 9 un ¾ platformas Rīgas dzelzceļa stacijā un pat nebija atsūtījis nevienu ziņu ar sikspārni vai pūci, Kas tad te notika? Kāpēc viņa kabinets, kurā Jūs ierodaties izmeklēšanas veikšanai, ir tukšs un tumšs? Ko ir sastrādājis dižais burvis?

Visai grūti noticēt, ka šis istabas rādītāji ir pielikuši savu roku arī kvesta „Zagļi” izveidei. Tur, kur nakts zagļiem ir minimālisma garā ieturētā noformējuma pieticība, te, „Leģendā par Burvi” – skaistas drānas un audumi, noslēpumainās uguntiņas, kas mirgo tumsā un baidošie elementi. Nosacītā sižeta vietā šeit ir drūmais un sarežģītais stāsts, izdomāto meklēšanas uzdevumu vietā – precīza un akurāta Dižā Burvja darbu izpēte, viņa eksperimentu nobeigšana un novadīšana līdz galam, lai radītu saistošu burvestību, kas spētu apturēt visapkārt esošo murgu. Istabā nav neviena seifa, koda, slēdža vai atslēgas. Visi uzdevumi ir interesanti, nav grūti, visai loģiski un pārdomāti, kas ved pie vienota mērķa.

Tā ir nebūt ne bērnišķīga burvju pasaku interpretācija. Telpā ir ļoti maz gaismas avotu – gaismu izstaro daži burvju priekšmeti, gan arī Jūsu burvju nūjiņas. Gaisotne vairāk atgādina vēlās Harija Potera sērijas grāmatas – baisas sāgas par senajiem gariem un drošsirdīgajiem jaunajiem prātiem, kuri nolēma izlabot lietu tur, kur izgāzās viņu skolotāji un audzinātāji.

Periodiski laiku pa laikam istaba iebaida ar negaidītajiem efektiem, interjeru un citiem pārsteigumiem. Šeit neizdosies klusām atpūsties – tomēr, pa muguru skrienošie šermuļi, kurus izraisīs šis randiņš ar paralēlo burvestības pasauli būs visīstākās no visām, kuras Jums gadījās pārdzīvot.

Šī vieta ir gluži neparasta, tā savieno sevī aukstās bailes, pazīstamas pēc šausmu istabām atrakcijas parkos, un loģiskās mīklas, tik raksturīgas Escape The Room stilam. Istaba ir izveidota visai rūpīgi, interesanti un oriģināli. Mums šeit patika.

Lai saņemtu 40% atlaidi pie reģistrācijas izmantojiet promo kodu: SUMMER

One Response

  1. Maks

    Super! Atšķiras no standarta “atslēgu” istabām. Labas dekorācijas un tehnoloģiskie risinājumi.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.