Mysteria - Похищение Святого Грааля
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
9.0Overall Score
Reader Rating: (11 Votes)

…Jauns neaizmirstams piedzīvojums, kurā jūs ienirsiet nezināmos noslēpumos no Leonardo da Vinči laikiem. Pilnīga iejušanās smalki pārdomātajā atmosfērā, nomaskēti slēpņi, sarežģīti mehānismi un neparastas mīklas. Šoreiz jums ne tikai jāizkļūst ārā no istabas, bet arī nepieciešams nolaupīt Svēto Grālu.

Aiz vecās sienas ir dzirdamas vecā tirgus skaņas. Bet šeit pat, starp gobelēniem un krusta karos izlaupītām relikvijām, iestājās klusa, mierīgā atmosfēra. Jūs atrodaties krustnešu svētnīcā, kur starp citām relikvijām ir arī galvenā – Svētais Grāls. Un šodien jūs to nozagsiet!

Otra Misterijas istaba ir neparasti un smuki dekorēta, viss apkārt ir roku darbs. Mūka apģērbs apgrūtina kustības un tie paliek lēnāki. Uzdevumi ir kļuvuši daudzveidīgāki. Atbilstoši laika periodam, kuru raksturo istaba – viss ir balstīts uz viduslaiku mehānismiem un mīklām. Istaba ir nedaudz sarežģītāka par “Stāstu par Pazudušo Profesoru” un atstāj ļoti labu iespaidu.

Alex:

Ilgi gaidītais otrais kvests, kas bija nedaudz aizkavējies ceļā pie gala patērētāja. Bet pēc to paveikšanās mēs varam ar pārliecību teikt, ka gaidīšana bija tā vērta. Istaba pilnībā iegremdē spēlētājus viduslaiku atmosfērā, interjers ir lieliski dekorēts, uzdevumi ir izkārtoti loģiskā secībā, ir labi pārdomāta ieteikumu sistēma.

Ļoti ieteicams visiem, kas interesējas par sazvērestībās teorijās vēsturi , Illuminati, Da Vinci un citiem noslēpumiem.

Olga:

Istaba ir ļoti skaista, ir uztaisīta perfekta atribūtika. Runājot par estētiku – tā bija īsta bauda atrasties šajā telpā. Katra detaļa, visi elementi tika uztaisīti ar rokām. Fona skaņas simulē atrašanos seno pilsētu galvenajā laukumā. Lieliski izveidota viduslaiku atmosfēra.

Istabas sarežģītības līmenis man arī patika, ir gan tehniskie, gan meklēšanas elementi. Ja jūs vēlaties saņemt gan estētisku, gan garīgu baudījumu, šī telpā ir domāta jums.

Nataly:

Manuprāt, skaistākā Escape istaba! Paldies organizatoriem, uzmanība tika pievērsta katrai niansei un detaļai, līdz pat fona mūzikai.

Kopā ar estētisku baudījumu, esam ļoti apmierināti ar nestandarta mīklam, kuras ir izstrādātas labākajās viduslaiku tradīcijās. Dens Brauns varētu droši aizņemties no šīs Escape istabas pāris idejas savām romānām.

Lai saņemtu 10% atlaidi pie reģistrācijas izmantojiet promo kodu: @ESCTIME

Leave a Reply

Your email address will not be published.