Mysteria - Иллюзия
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
9.0Overall Score
Reader Rating: (18 Votes)

…Jaunā īstabā tu sajutīsies kā sapnī. Tevi sagaida daudz neparastu lietu un negaidītu pavērsienu! Atrasties sapņu zemē ir ļoti aizraujoši, bet lai nepaliktu tur līdz mūža galam, tev būs jātiek no tās ārā pirms noskan modinātājs!

Ar ko Mistērijas piedzīvojumu istabas atšķiras uz visu pārējo fona? Uzmanība detaļām un ārkārtīgi kvalitatīvais noformējums. Viņu jaunais kvests „Ilūzija” var droši palielīties ar tādām pašām īpašībām, kas būtu radniecīgas pārējiem viņu kvestiem, un ierindoties Rīgas pilsētas vislabāk noformētu un ar izdomu iekārtotu Escape-istabu topā.

Ja Jūs esat lasījis mūsu iepriekšējos apskatus vai pāršķirstījāt mūsu mājas lapu, tad Jums droši vien ir jābūt zināmam, ka lielākā daļa Escape-istabu pašreiz tiek būvēti ap kādu sarežģītu sižetisku nodomu – vai nu tā būtu grāmata, filma vai arī kāds vēsturisks notikums.

Kvesta „Ilūzija” radītāji nolēma iet citu ceļu un izvēlējās visai sarežģītu tēmu istabas iekārtošanai – parastu dzīvokli. Domājiet, ka tas izklausās garlaicīgi? Bet ja mēs teiksim, ka saredzēt un aplūkot šo dzīvokli Jums nāksies caur iluzoro un neparasti sagrozītu miega un sapņa prizmu?..

Mēs neveiksim istabas mīklu un noslēpumu aprakstu, jo ļoti vēlamies, lai viss paliktu noslēpumā līdz Jūsu pašu vizītei šajā vietā, bet teiksim tikai to, ka to veids, tips un sižetiskā sastāvdaļa lieliski iekļaujas izvēlētajā tematā.

„Ilūzija” nebūt nav vienkārša, tai ir raksturīgs haotiskums, bet kur Jūs redzējāt loģiskus sapņus? Spēle šajā istabā ir nevis atsevišķu mīklu kopums, bet gan ērkšķains un bieži vien brīnumainais ceļš pretī pamošanās.

Šķiet, ka tā ir viena no nedaudzajām istabām, kuru mēs varam īpaši ieteikt apmeklējumam meitenēm – tās brīnumainais dizains diez vai atstāt kādu vienaldzīgu.

Vai Jūs mīlat sapņus – brīnumaino valstību bez adreses, uz kuru ik nakti dodas miljardiem tūristu? Šajā valstībā saprāta robežas ir izšķaidītas – un atkal salīmētas ar vistīrāko fantāziju, dāvinot ceļotājiem satikšanās ar vēl neredzētām būtnēm, fantastiskām ainavām un spilgtiem cilvēkiem. Diemžēl šīs pasaules apmeklējums ir mirkļa ilguma. Nokavēsieties, vērosiet pārāk ilgi un pakļūstiet ļaundara rokās – vardarbība un nežēlastīgā mehāniskā modinātāja varā, kura skaņa momentā izbeigs Jūsu nakts ceļojumu. Vai jūs pagūsiet noskatīties savu Sapni līdz beigām?

Vai Jūs riskēsiet doties pastaigā pa sapņu pasauli, kuru piedāvā Mysteria? Šis ir pasakains, skaists un netriviāls piedzīvojums.

Must see!

Lai saņemtu 10% atlaidi pie reģistrācijas izmantojiet promo kodu: @ESCTIME

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.