Mysteria - История о Пропавшем Профессоре
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
7.8Overall Score
Reader Rating: (1 Vote)

…Iedziļinieties profesora mīklainajā stāstā, kurš visu dzīvi ir veltījis paranormālo parādību, NLO, ārpasaules civilizāciju un smalko enerģiju izpētei. Profesors ir pazudis pie nenoskaidrotiem apstākļiem, bet atstāja pēc sevis ļoti svarīgus zinātniskos darbus, kurus jums būs nepieciešams sameklēt. Istaba ir miklu un noslēpumu pilna un viss, kas izskatās diezgan parasti var kļūt ne tik viennozīmīgs pie detalizētas izpētes!

Acīmredzot, tas ir Astronoma kabinets. Bet ko tad viņš meklēja? Uz sienām ir zvaigznu diagrammas, minerālu paraugus krājums, uz tāfeles ir ierakstīti sarežģīto elementu formulas, pie sofas stāv vecs, nestrādājošs radio. Ari jums mugura ir baltas drēbes…

Mierīgs apgaismojums, intensīvais muzikālais fons, marķieris, kas raksta uz stikla – viss rada drūmu, koncentrēto sajūtu. Mīklas pamata ir bāzēti uz meklēšanas un cipariem. Istaba ir dekorēta loti smuki un stilīgi un, pateicoties tās stilistikai, ir vairāk piemērota pieaugušajiem nekā bērniem.

Alex:

Escape Room klasiskajā veida, uzdevumi ne vienmēr atšķiras ar dažādību, kas tiek kompensēts ar unikāliem risinājumiem, labi pārdomāto sižetu un atmosfēru. Ir acīmredzams, ka radītājiem pietika entuziasmu.

Profesora istaba būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas pārbaudīt savas prasmes un izmēģināt Escape Room piedzīvojumu pasauli.

Olga:

Galvenā istabas tēma ir redzama visa uzdevumu ķēde. Istaba ir iekārtota minimāli, nav pārāk daudz atribūtikas, bet to prasa stils. Aptuveni vienādās proporcijas ir loģiskie un meklēšanas uzdevumi. Priekš manis, kaitinošs elements bija mūzika fonā, kas spēles beigās sāk izraisīt galvassāpes.

Istaba ir diezgan liela: četriem spēlētajiem ir, kur atrasties un katrs var ņemties ar saviem uzdevumiem. Ideāli piemērota kompānijām, kas vēlas forši pavadīt laiku kopa.

Lai saņemtu 10% atlaidi pie reģistrācijas izmantojiet promo kodu: @ESCTIME

Leave a Reply

Your email address will not be published.