Mystery House - Доктор Цинк - Спасение Мира
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
7.7Overall Score
Reader Rating: (3 Votes)

…Šis būs ceļojums skaitļu, formulu un ķīmisko elementu valstībā. Vai esat gatavi atsaukt atmiņā skolas laikā iegūtās zināšanas un nonākt pie pareizā atrisinājuma? Jūs esat ķīmijas doktora Cinka laboratorijā. Dr. Cinks gatavojas uzspridzināt pasauli un sekundes jau rit. Vai spēsiet deaktivizēt sprāgstvielu un izkļūt no istabas kā varoņi? Citas iespējas vairs var nebūt…

Dakteris Cinks, bez šaubām, bija ģēnijs. Tomēr, šķiet, viņš bija vīlies cilvēcē, par ko skaidri liecina viņa birojā uzstādītā neticama spēka bumba. Nav kur skriet, nav kur glābties – sprādziena jauda būs pietiekama, lai pārvērstu Zemi par jaunu sauli. Apstādināt bumbu? Vai jūs domājat, ka dakteris, kas netic cilvēcē, uztaisīs šo uzdevumu tik vieglu?..

Daktera kabinets ir dekorēts vienkārši, bet ir piepildīts ar nebeidzamu mīklu un slēptuvju skaitu. Šī istaba ir viena no sarežģītākām, ko bijām redzējuši. Uzdevumu ir daudz, daži no tiem prasīs atlikt viņu risinājumu uz vēlāko posmu vai tiks izmantoti vairāku miklu risināšanai… Istabas veidotāji centās padarīt šo piedzīvojumu par to, kas paliks Jūsu atmiņā uz ilgāku laiku. Tiem, kas vēlas atrast patiesi rosinošu un interesantu Escape istabu – šī vieta ir ideāla.

 
Alex:

“Ejam uz visgrūtāko istabu,” viņi teica, “būs jautri,” viņi teica, un mēs devāmies, un tas bija jautri, bet biedējoši. Bēgt ārā no istabas Brusa Villisa stilā, kad paliek 19 sekundes pirms bumbas sprādziena un gala laika – tiešām interesanti, adrenalīns vārās asinīs, pirksti trīc vadot iekšā pēdējo glābšanas kodu. Emocijas tad pietika dažu dienu diskusijām.

Quests atgādina sporta testus – ne jau attiecībā uz fizisko aktivitāti, bet tā būtu jāizskatās istabai, kurā tiešām var sacensties, kurš ātrāk tiks ārā. Jā, uzdevumi ir nedaudz vienādi, taču to skaits un sarežģītība pelnija cieņu. Mans inženieru stilā strādājošs prāts dabūja labu triecienu (ak, tad šī lieta ari šāda veida var strādāt!). Kārtējo reizi sapratu, ka šeit nedrīkst domāt standarti, ar šabloniem. Es neieteiktu sākt savu iepazīšanos ar Escape istabām tieši ar šo istabu, jo tas vairāk ir piedzīvojums komandām, kuras ir bijušas jau vairākas istabās un veiksmīgi tika ārā no tām.