Mystery House - Миссия - Рига - Шпионские Игры
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
7.8Overall Score
Reader Rating: (5 Votes)

…Jūs esat komanda, kas sastāv no pasaules labākajiem aģentiem. Tikai gaišākie prāti, strādājot kopā, varētu paveikt šo misiju, proti, ielauzties dubultaģenta Pētersona dzīvoklī, lai nolaupītu slepenos dokumentus. Jums ir jāatver seifs un jāpazūd, pirms ierodas aģents. Uzdevuma izpildei ir dotas tikai 60 minūtes. Laiks nav jūsu pusē, it īpaši zinot, ka Pētersons ir pazīstams kā viens no labākajiem aģentiem.

Spēlēt bīstamo spēli ar dubulto aģentu – vai šāds uzdevums vispār varētu būt viegls? Jūs saņēmāt piekļuvi viņa personīgajos apartamentos – lūk tā bija vieglā uzdevuma daļa. Kur cilvēks ar tādu domāšanas veidu, kuru daudzi nosauktu par paranojas pilnu, varētu noslēpt dokumentu, no kura ir atkarīga viņa karjera – un arī viņa dzīvība? Slēdži? Seifi? Signalizācijas? Esiet gatavi, jo šī būs mīkla, kas iešifrēta rēbusā, kas paslēpts neuzkrītošā viesnīcas numurā. Bet Jūs taču esat profesionālis, vai nē?

Istabas rādītāji no Mystery House palika uzticīgi savam izvēlētajam sarežģītu un grūtu istabu veidošanas virzienam, kas prasa daudz uzmanības, lielisku atmiņu un spēju noturēt galvā nospēlētus un vēl neizmantotus priekšmetus. „Spiegu spēles” nekautrējās piemest uzdevumu risinājumus tiem variantiem, kuriem Jūs vēl nebijāt to atraduši, liek daudzas reizes pārbaudīt un atkal pārbaudīt rīcībā esošo rekvizītu, mēģinot noteikt priekšmetu nozīmi. Šī vieta neizbrīnīs Jūs ar glaunajiem interjeriem vai mīklām, kas pakāpeniski pāraug viena otrā. „Spiegu spēļu istaba” lielā mērā atkārto nesecīgo un neloģisko tā iemītnieka domāšanas veidu – cilvēka, kas visiem spēkiem cenšas palikt nesaprasts un neatminēts. Vai Jūs baida grūtības, Aģent? Par to lemt Jums.

Leave a Reply

Your email address will not be published.