NoGame - PsyLab
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
9.0Overall Score
Reader Rating: (24 Votes)

…Pussagrauta pagrabtelpa, pustumsa, ne uz sekundi jūs neatstāj bīstamības izjūta, nav no kurienes gaidīt palīdzību… Šai istabai nepatīk nemierīgums, troksnis un sarunas par niekiem, jums ir tikai 60 minūtes. Koncentrējieties, apvienojiet spēkus un atrodiet kodu!

Pietrūkst asu sajūtu? Vai vēlaties pakutināt savus nervus? Vēlaties izbaudīt adrenalīna koncentrācijas paaugstināšanos asinīs, pārbaudīt sevi un izkļūt uzvarētājam no maniaka un upura spēles? Tad Jums ir jādodas te!

Uzņēmums PsyLab piedāvā unikālu tūrisma piedāvājumu – dziļu un informatīvu ekskursiju pa Jūsu baiļu visslepenākajiem nostūriem!

Istabas interjers un gaisotne ir izpildīti un atveidoti perfekti. Vēl ienākot istabā rodas rodas nemierīga sajūta un noslīd doma “Pats ienāku maniaka midzenī – vai tas man vispār ir vajadzīgs?”. Pēc apmeklējuma EscapeTime.lv komanda var droši apgalvot – jā, ir vajadzīgs!

Ar ko PsyLab komanda atšķiras to citām – ar to, ka šie cilvēki spēj radīt noskaņojumu, kas padara dvēseli nemierīgu, saglabājot intrigu visas spēles garumā – turklāt, piedāvājot azartu raisošo un pārdomātu mīklu ķēdi. Noturēja bilanci uz paša naža asmens. Rīgā ir arī citas escape-istabas ar iespēju būt “nobaidītam”, bet šī tomēr atstāja visspožāko iespaidu.

Tas arī ir tas, par ko mēs visvairāk mīlam Escape-istabas: degošās acis izejot, vienlaikus ar to uzvijas visdažādākās emocijas, vēlme padalīties ar iespaidiem ar visiem pēc kārtas, apdomāt un vēl reiz savās domās iziet visas mīklas vēlreiz. Pēdējā laikā tas viss ir retums un mums ir liels prieks par to, ka PsyLab komandai tas izdevās.

Esat pārliecināts, ka netiksiet ar sevi galā, kļūstot par baisā stāsta daļu? Varbūt tas Jums būtu labāk pameklēt kādu omulīgāku pārbaudījumu?

Tomēr nē, Jūs aizvien esat te? Labi…

Atstājiet mājās bērnus, kuri ir jaunāki par 12 gadiem un pārāk jūtīgas personas – un nokāpiet drūmajos pagraba dzīlēs, kas atrodas adresē Blaumaņa iela 6. Jūsu spēle sākas!

Šī ir mūsu nepārprotama rekomendācija!

Visu cieņu organizētāju komandai!

P.S. : PsyLab deva mājienu par iespēju attīstīt sākotnējo sižetu viņu jaunajās istabās – analoģiski kā tas ir ar daudzsēriju filmām. Ko gan vēl par piebilst? Mēs patiesi gaidām Jūsu stāsta turpinājumu!

Lai saņemtu 20% atlaidi pie reģistrācijas izmantojiet promo kodu: @ESCTIME

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.