QuestLab - Комната Капитана
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
7.6Overall Score
Reader Rating: (6 Votes)

…Pastāv leģenda, ka pazudušā kapteiņa istaba ir nolādēta. Baumo, ka neviens, kas tajā ienācis, nav atgriezies…

Cik sen Jūs viesojāties pirātu midzenī? Tur, kur sienas ir rotātas nevis ar apgleznotiem šķīvjiem un plazmas televizoriem, bet gan ar dārgumu kartēm, nocirstām krokodilu galvām un vecajiem pulksteņiem? Cik sen Jūs ieelpojāt veco ādas sakvojažu smaržu, sēdējāt vecajā krēslā, turot rokās kompasu un prātojot par to, kādas apslēptās nozīmes piemīt mīklainiem simboliem uz sienas? Vai gribat atrast savu personīgo dārgumu lādi, pilnu ar zeltu, un pabarot krātiņā pieklusušo papagaili? Tad Jums ir jādodas te, jūras vilks!

Istaba ir izveidota ārkārtīgi glīti un ar uzmanību pret detaļām, nav pārkrauta ar sarežģītiem uzdevumiem un pateicoties tam ir iespējams iziet šo istabu visai ātri. Vislabāk ir piemērota iziešanai nelielās grupās pa 2 cilvēkiem vai bērniem.

Alex:

Pirmais komandas QuestLab realizētais kvests. Pirātu tēma, papagailis, karte, kompass – viss kā labākajās sava žanra filmās. Nedaudz trūkst plašuma, tāpēc var mierīgi iziet spēli divatā, visas mīklas ir daudzveidīgas un iebūvētas sižeta līnijā.

Lai saņemtu 10% atlaidi pie reģistrācijas izmantojiet promo kodu: gribuvasaru

Mūsu Atsauksmes:

author_victorVictor:

Vai sen Jūs esat bijis pirātu istabā? Tur, kur uz sienām karājas nevis gleznas un plazmas televizori, bet dārgumu atrašanas kartes, aligatoru galvas un vecs pulkstenis? Vai sen jūs sajūtat vecas ceļasomas smaržu, sēdējāt vecā krēslā, turējāt rokās kompasu un domājat par slēpto nozīmi noslēpumainai zīmei? Vai vēlaties pabarot īsto pirāta papagaili, kas klusi sēž sava būrī un doma par negaisu jūrā? Tad jums ir jāatnāk tieši šeit, argh!

Istaba ir uztaisīta ļoti jauki un glīti, nav pārslogota ar sarežģītiem uzdevumiem un līdz ar to istabu var iziet samērā ātri. Tā ir vairāk piemērota nelielai grupai no 2 cilvēkiem un bērniem.

Sarežģītība: 2/5

 
author_alexAlex:

Pirmais kvests no Questlab komandas. Pirātu tēma, papagailis, karte, kompass – viss ir tā, kā jūs redzējāt labākajās filmās.

Istabā mazliet trūkst vietas, lai jūs varētu droši darboties kopā. Mīklas ir dažādas, ietītas viena sižetā.

 
author_olgaOlga:

Tā bija tālu no pirmās istabas, kuru esmu meklējusi. Ja nu salīdzina, tad istaba likās ļoti maza – mums četratā bija grūti darboties visiem vienlaicīgi, tāpēc es domāju, ka tā ir ideāli piemērota diviem cilvēkiem. Noformējums ir diezgan interesants, istabas veidotāji tiešām centās un pārdomāja dizainu.

Attiecībā uz grūtības pakāpi – bija interesantas mīklas un idejas, bet man likās, ka mūsu lielai kompānijai uzdevumu bija mazliet pa maz.

Sarežģītība: 3/5

Leave a Reply

Your email address will not be published.