QuestLab - Эксперимент
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
7.4Overall Score
Reader Rating: (6 Votes)

Uzmanību! Uzmanību! Trauksme! Vīruss ir izgājis no kontroles. QuestLab laboratorija ar koda nosaukumu “Eksperiments” – vienīgā vieta, kur ir iespējams sintezēt serumu. Pasteidzieties!

Sniegbaltā laboratorija ir pilna ar sarežģītām shēmām, lielāko daļu no vienas sienas aizņem ar gaismas diodiem izgaismotā periodisko elementu tabula, visas virsmas ir noklātas ar dažādu krāsu šķidruma piepildītajiem laboratorijas traukiem. Istaba dzīvo kopā ar spēles procesu, dažkārt spilgti reaģējot uz spēlētāju rīcību un liekot sajūsmā nodrebēt. QuestLab komanda pacentās un izdarīja savu Escape-istabu patiešām skaistu un izcilu.

Spēles uzdevumi nav pārāk sarežģīti, galvenā problēma – neaizrauties ar interjera izpēti un saprast, kas attiecās uz galveno sižeta līniju, bet kas – ir tikai no mērķa novirzošais elements. Dažas mīklas izraisa patiesu prieku ar savu apdomību, bet citas šķiet pārāk tipiskas.

Ļoti gribētos, lai istaba piedāvātu spēlētājiem vairāk tīri ķīmisku eksperimentu un izmēģinājumu, kā arī atradumu – piemēram, instrukcijas vielu radīšanas, kas kļūs par atslēgām mīklu risināšanai. No “Eksperimenta” arī sagaidi eksperimentus! Organizatori ar prieku demonstrē dažus no iespaidīgajiem eksperimentiem, bet tikai pēc spēles nobeiguma… Tomēr, zinot QuestLab kolektīva uzmanīgo un radošo attieksmi savai lietai, kā arī izvēlētās tēmas potenciālu, mēs ne mirkli nešaubāmies par to, ka laika gaitā istabā parādīsies jaunie fragmenti, kas pievienos vēl ķīmiskās maģijas un padarīs iespaidus no istabas pilnīgus.

Telpa ir plaša, pateicoties kam ir iespējams viegli izvietot 5 spēlētāju lielu komandu.

“Eksperiments” atstāj iespaidu ne cik daudz kā istaba ar mīklām, bet gan kā iespēja apmeklēt īstu ķīmisku laboratoriju laikā, kad tajā nav personāla. Pievienot tai vēl nedaudz interaktīvo iespēju – un tā kļūst par lielisku vietu, kura var pavadīt brīvo vakaru.

Lai saņemtu 10% atlaidi pie reģistrācijas izmantojiet promo kodu: gribuvasaru

Leave a Reply

Your email address will not be published.