Roombreak - Комната КГБ
Dizains
Sižets
Daudzveidība
Escape Points
7.9Overall Score
Reader Rating: (12 Votes)

…Jūs tiekat nepamatoti apsūdzēts valsts varas graušanā. Kāds uzrakstījis ziņojumu, ka esat runājis reakcionāras runas. Jūs atrodaties Valsts drošības komitejas izmeklētāja Borisa Jefrimoviča kabinetā, kas atrodas pazīstamās Stabu ielas nama pagrabā. Apsūdzībā rakstīts, ka esat runājis par vēlmi kādreiz apmeklēt Franciju. Gaisā virmo apkures cauruļu radītais siltais pelējuma smārds, rokas nedaudz berž aukstie rokudzelži. Izmeklētājs aizsmēķē jau trešo cigareti desmit minūšu laikā.

-“Pēc stundas pakaļ būs konvojs un tevi vedīs uz tiesu. Pēc panta draud nošaušana. Pārkāpums ir pārāk nopietns”, ar cigareti zobos apmierināti noburkšķ izmeklētājs. Viņam tā ir kārtējā atrisinātā lieta.

-“Es nesaprotu par ko mani apsūdz”, mēģinu iebilst, “neesmu neko kontrrevolucionāru darījis”.

-“Seifā pret tevi ir pierādījumi, sprukstiņ”, Jefrimovičš ar galvu pamāja uz zaļā seifa pusi, “tu te pasēdi, es paskatīšos vai konvojs nav atbraucis no tiesu nama”, un izgāja no kabineta, aizslēdzot aiz sevis durvis.”

Jums ir 60 minūtes, lai atrastu veidu kā atbrīvot sevi un savus kolēģus un kopīgiem spēkiem atrast visus pavedienus, atminēt visas mīklas un atslēgt kabinetu.

Pagraba pustumsa. Roku dzelži, kas pieķēdē Jūs pie baterijas. Tipisks šādai vietai brūnais galds ar telefonu un akurātu mapīšu kaudzi, ar uzrakstiem „Lieta №…”. Kā domājiet, kāda no tām ir Jūsu? Bēgt? Bet kā var paslēpties no pierādījumiem, kas droši noglabāti metāliskā seifa skapja dzīlēs? Tie padzīs Jūs uz jebkura bloka-posteņa, jebkurā stacijā, jebkurā laikā pārbaudot uz ielas Jūsu dokumentus. Klusais zaļais seifs – Jūsu vienīgais ceļš uz brīvību. Bet vai Jūs pagūsiet atvērt to, pirms ieradīsies konvoja?

Istaba izrādījās īsts atklājums. Turpretim tam, ko mēs bijām sagaidījuši, VDK pagrabs nebūt ne sasprindzināja mūs ar savu interjeru, kurš rādīja ļoti kvalitatīvas dekorācijas iespaidu, ar kuru bija interesanti mijiedarboties. Atrodoties šādā anturāžā, bija visai grūti atturēties no mēģinājumiem iztēloties sev izmeklētāja dzīvi, kurš nemitīgi veic ļoti vientuļu un vienmuļīgu darbu šajā neuzkrītošajā pagrabā.

Visi priekšmeti istabā ir īsti, mīklas ir daudzveidīgas un ar izdomu. Istaba ir izveidota ar pilni dvēseles ieguldījumu tās interjerā, ar loģiku un lielisku gaumi. Mēs pārliecinoši iesakām.

Lai saņemtu 15% atlaidi pie reģistrācijas izmantojiet promo kodu: dzintars 33

Leave a Reply

Your email address will not be published.