• Mājas
  • KMD-K3 Ultraskaņas Tīrītājs Ģenerators 20k25k28k40k Electric Box Var Pievienot 485 Protokolu

  • DIY Piederumi: ELEKTRISKĀ

modname=ckeditor

Svars: 10KG, dažādus barošanas iekārtas, svara starpība.

Frekvence: sadalīta 25Khz,28Khz,40Khz

Jaudas diapazons: 600w-3000w

Ultraskaņas ģenerators ir galvenā daļa ultraskaņas tīrīšanas iekārtas, tas ir nepieciešams, lai vadīt ultraskaņas oscilators uz darbu.To var izmantot rūpniecības ultraskaņas tīrīšanas iekārtas, tirdzniecības ultraskaņas trauku mazgājamās mašīnas, iekārtas.

Kad sākotnējās tīrīšanas iekārtas ir aprīkotas ar ultraskaņas ģenerators, frekvences un jaudas parametrus, kas jānosaka, un, ja nepieciešams, mašīnas korpusa ir jāatver, lai veiktu korekciju un atkļūdošana.Mērķis atkļūdošana ir, lai pielāgotu darba strāva, lai sasniegtu mērķi palielināt tīrīšanas efektu.Specifiskās metodes atsauces vai tiešas saskares pēc pārdošanas.

KMD-K3 ultraskaņas ģeneratora darbības:

Ir laiks darboties, var realizēt laika slēdzi, mašīnu;

Tā ir funkcija slaucīšana biežums un saprot, slaucīšana biežums tīrīšana

Ciparu displejs ultraskaņas frekvences vai izejas jauda, vairāki specifiski intuitīvu;

Ar pārslodzei, iebūvētas pārslodzes, pārkaršanas aizsardzības funkcija, novērstu dedzināšana caurules dedzināšana kuģa;

Efektīvās izejas jauda ir vairāk nekā 98%;

Visas svarīgākās detaļas ir importēta elektroniskie komponenti.

PLC vadības slēdzis var tikt savienots ar ārpusi, kas tur ir tālvadības interfeisu, tālvadības slēdzis signālu var sniegt.

Viens-galvenais frekvence izsekošanas projektēšanā, saskaņā ar darba stāvoklī, nospiediet [SLAUCĪT] taustiņu, lai ieietu darba valsts biežums slaucīšana.

Funkcionālās specifikācijas

1. Jaudas iestatījums:

Darba stāvoklī, nospiediet [P+] taustiņu, un [P-] taustiņu, lai palielinātu vai samazinātu strāvas un ieslēgšanas indikators norāda, atbilstošais jaudas daļa.

2. Biežums slaucīšana darba režīms:

Darba valsts, nospiediet "SLAUCĪT" taustiņu, lai ieietu darba valsts biežums slaucīšana, un pēc tam nospiediet lai atceltu, (šis režīms ir noteiktas aprīkojuma bojājumus, lūdzu, izmantojiet to pēc vajadzības).

3. Laiks iestatījums un atcelšanas:

Darba statuss, nospiediet "ieslēgšanas/izslēgšanas" taustiņu, veikt logu displejs - OFF] aicina 【 A] aicina 【, pēc tam nospiediet taustiņu "T" + " vai "T - taustiņu] aicina pielāgot, veikt logu [C] darbu, kas nepieciešams, lai parādītu laiku (kā parādīts attēlā 3-3, 0030, lai 30 sekundes), nospiediet taustiņu" START/STOP "taustiņu, logu, [C], lai STARTĒTU atpakaļskaitīšanas, laika mašīna sāka strādāt; laiks iestatījums 0 vajadzīgs laiks (piezīme: kad laika iestatījums ir 0, automātiski pārslēgtos uz kumulatīvo displejs).

4. Iekšējā temperatūra:

Darba valsts, nospiediet [T+] taustiņu, un logs [A], tiks parādīts iekšējās darba temperatūras vērtība mašīna, kas atgriezīsies automātiski pēc 3 sekundēm.

5 tālvadības režīmu iestatīšana:

Gadījumā IZSLĒDZIET, turot nospiestu [T+] taustiņu, un ieslēdziet ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzi, tajā pašā laikā.Turiet to 2 sekundes un atlaidiet pogu.Logu [A] parāda [OFF] (izslēgts ar tālvadības režīmu.Atkārtot, lai atceltu tālvadības režīmā.

6 tālvadības interfeisu lietošanai:

Attālās režīmā, ultraskaņas ieslēgšana vai izslēgšana tiek kontrolēta ar noslēguma vai pārkāpj no slēdža kontakti (atvērt, kad tas ir aizvērts, slēgta, ja tā ir atvienota).Pārbaudot vairākas mašīnas vienlaicīgi, neatkarīgi sazinieties kontroles, ir ieteicams.

7. Darbības frekvences iestatīšana:

Darba valsts, nospiežot "TĪRĪŠANA" un "START/STOP" taustiņu 5 sekundes, frekvences vērtība loga [A] mirgo nepārtraukti.Nospiediet "P+" un "P" taustiņu, lai noregulētu frekvenci vērtību, un nospiediet taustiņu "TĪRĪŠANA" un "START/STOP" taustiņus, nospiediet un 5 sekundes turiet, lai izietu.,

Stop stāvoklī, veiciet iepriekš norādītās darbības, lai iestatītu frekvenču joslā, 25/28/40k maiņu (frekvenču joslu pārslēgšana jāsakrīt ar attiecīgo induktivitāte pārnesums)..

8. Maksimālā strāva, nosakot:

Stop valsts (【 OFF] aicina uz displeja), ilgtermi nospiediet [SLAUCĪT] 5 sekundes pēc loga [B] pašreizējā vērtība nepārtraukti mirgo, nospiediet [P+] un [- P -], lai pielāgotu pašreizējo vērtību, ilgi, nospiediet [SLAUCĪT] 5 sekundes, lai izietu.

9 viens-galvenais viedā uzskaite:

Darba valsts, ilgtermi nospiediet "START/STOP" pogu 5 sekundes, lai SĀKTU saprātīga izsekošanas funkciju, un logs [A] turpinās mirgot.Pēc viedā uzskaite ir pabeigta, logā [A] būs pārstāj mirgot un automātiski ievadīt darba stāvoklī.

10. Ultraskaņas režīmu iestatīšana:

Stop valsts, nospiediet "TĪRĪŠANA" un "T" taustiņi, tajā pašā laikā 5 sekundes pēc loga [B] vērtība nepārtraukti mirgo, nospiediet taustiņu "P+" un "P-" taustiņus, lai mainītu režīmu (00 formas enerģijas, 02 standarta, 03 aptuvenu mazgāšana, 08 sodu mazgāšanas režīms), tajā pašā laikā "TĪRĪŠANA" un "T" taustiņi, 5 sekundes iziet.

11 soļi, lai ievadītu tehnikas veids:

Recenzijas

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Novērtējums

Tagi: krāšņs piederumi pielāgota auskari, augsta cenas konkurētspēja piliens auskari, dāvanas vecvecākiem kaķis pārvadātājiem, somas, dāvanas bērniem, taekwondo, karatē apģērbs, dāvanas vecākiem elektrisko velosipēdu motoru, augstas klases izsmalcinātu stilu īstas ādas, augstas plūsmas elastību maskas(neviens medicīnas), fantastisks faves bez ādas ikdienas apavi, sejas ādas kopšanas jonu sejas skaistumu ierīces.

Atbalsts 24/7

Pakalpojums.

100% Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa.

Vispasaules piegāde

Ātrā piegāde.