• Mājas
  • SAVEBASE Advanced 4 Ass TB6560 Stepper Draiveru Komplektu +2.1 Nm Nema23 Motor/PSU/Tastatūra/Display

  • Motora Tips: Stepper Motor
  • Modeļa Numurs: CNC 4 Ass Komplekts

Jaunāko 3. Paaudzes Revolucionāro un Standarta TB6560 4 Ass Stepper Vadītāja Komplekts (TB4CD-S)

+ 4 x Nema23 2.1 Nm/300 Oz-in GB23H282-30-4A Stepper Motors

+ 1 x 360W 24V15A ir pārslēdzama Strāvas Padeve

Es: PCB Instrukcija & Specifikācijas Aprakstu

Jaunāko 3. paaudzes TB6560 Stepper Vadītāja ir modernizētas, lai saprātīga, profesionālai un rūpnieciskai līmeņa diska, re-projektēšana PCB kuģa, ietverot saprātīga atmiņas mikroshēmu (profesionālā versija) un uzlabot ārējo manuālās kontroles rīki (vadības bloku un displeja panelis).

Faktiski, 3. paaudzes TB6560 Stepper Draiveri ir divu veidu versijas, viena ir standarta variants , un otrs ir profesionālā versija .Salīdzināt ar standarta versiju, profesionālā versija galvenokārt ir divi vairāk funkcijas, nekā standarta versijā, viens no tiem ir " dators G-koda ierakstīšanas funkcija ", un vēl ir " rokasgrāmata programing funkciju ".Izņemot šīs divas funkcijas, šie divi veidi versijas nav citas atšķirības.

Pirmkārt, abi šie divu veidu versijas ir modernizētas to PCB plates, re-projektēšana PCB kuģa ļaus izvairīties no TB6560 čipu uz kuģa, lai to viegli pūš kā iepriekšējā versija.

Ar iebūvēto saprātīga atmiņas mikroshēmu, profesionālo versiju šo 3. paaudzes 4 Ass TB6560 Stepper Vadītājs var viegli ierakstīt uz G-kodu, kas darbojas uz CNC programmatūru (e.g.Mach3, EMC2, KCAM4 , utt..) - datoru, un pēc tam vēlreiz palaidiet ierakstīto G-kodu, lai stepper motors strādā bez datora vairāk.

Turklāt, uzlabotā ārējās manuālās kontroles rīki (displeja panelis un vadības bloku) uz profesionālo versiju var ne tikai izmantot, lai manuāli kontrolējot stepper motors, bet arī manuāli plānošanas G-kodu .Visu manuāli Programmētu G-kodu arī tiks ierakstīta ar iebūvēto saprātīga atmiņas mikroshēmu, un tad mēs arī var viegli palaist ierakstīto G-koda kontrolē stepper motor.Ņemot vērā, ka dators G-koda ierakstīšanas funkciju, ir pietiekami, lai visas trīs ass, kas strādā bez datora, lai izvairītos no atkārtotas funkciju, manuālā programmēšana funkcija ir paredzēta galvenokārt vienas ass veikt lineāru kustību, tādēļ, trīs ass nevar manuāli ieprogrammēto vienlaicīgi.Šī funkcija ir plaši izmanto uz darba, kuru nepieciešams tikai viens Virziens, piemēram, RBI mašīna, Konveijeru lentes, utt.

Pēdējā laikā, gan no šiem diviem veidiem versijas pieņemt pilnīgi slēgtās optisko izolācija un bipolāru pastāvīga strāvas helikopters, lai apdrošinātu, strādā ar zemu trokšņa & vibrācijas, un izvairītos no ložņu pie zema ātruma.Tas ir ļoti piemērots, lai vadītu 2 fāzes un 4-posms hibrīda soļu motori.

Īsāk sakot, īpašības un funkcijas jauno 3. paaudzes advanced 4 Ass TB6560 Stepper Vadītāja ir revolutionized no iepriekšējās versijas.Tātad, mēs uzskatām, ka šie divi veidi versijas, ir jāatbilst dažādiem lietotājiem, par CNC DIY.

Preci jūs esat skatīties ir 4 Virzienu Standarta Versija (TB4CD-S) CNC komplekts ar stepper motoru, un barošanas , ja jums ir citas versijas, lūdzu, sazinieties ar mums.Funkcijas

Augstu kvalitāti, rentablu.

Automātiskā dīkstāvē-pašreizējo samazināšanos .

Lai manuāli kontrolētu stepper motors, gan standarta, gan autovadītājiem, kas ir aprīkoti ar displeja panelis un vadības bloks .

Automātiski noteikt gan datoru un vadības bloku, funkcijas no datora un vadības bloku var ieslēgt gudri lai viens otru bez jebkādas iejaukšanās.

Displeja panelis var reālā laika trail running ceļu G-Kodu datorā vai ieejas ar vadības bloku, un pēc tam pilnīgi un Vienlaicīgu displejs mainās katras ass'(X, Y, Z ass utt.) vērtības, tā ekrāns.

Gan standarta versijā un profesionālā versija ir saderīga ar Mach2, Mach3 ( Noklusējuma Programmatūru ), LinuxCNC(EMC2), KCAM4 CNC Programmatūru , u.c..Bez tam, profesionālās versijas arī var automātiski taka ceļu kustības ceļš G-Kodu no CNC programmatūru (e.g.Mach3, EMC2, KCAM4 , utt.) datoru un ierakstīt G-kodu savā atmiņas mikroshēmu; Viegli atkārtoti palaist G-koda kontrolē stepper motors bez datora.

Profesionālā versija atbalsta arī manuālā programmēšana, izmantojot vadības bloku, kamēr ievadi nepieciešamo vērtības, uz vienas ass un ierakstīt tos atmiņas mikroshēmu uz vadītāja, un tad palaist šos ierakstītas vērtības, lai vadīt asi veikt lineāru kustību, plaši izmanto IRB mašīna, Transportieru lentes un tā tālāk.

Automātiski pabeigt Instrumentu uzstādījumi X, Y, Z Ass, izmantojot vadības bloku, bez atbalsta no datora.

Saderīgs ar visu motoru ar 0,5 A-3.5 (peak) nominālā strāva, četru veidu regulējama izejas strāva var iestatīt mašīnists kuģa.

1, 2, 8, 16 regulējams microstep kontrole, motors darbojas precīzi un nevainojami.

Pārslodzes, pārstrāvas, pārspriegumu, pārkaršanas aizsardzība, lai izvairītos no bojāt jūsu datoru un ierīču.

Pilnīgi slēgtās optisko izolācija un bipolāru pastāvīga strāvas helikopters, lai apdrošinātu motori darbu ar zemu trokšņa & vibrācijas, un izvairītos no motori creep zemu ātrumu.

Recenzijas

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Novērtējums

Tagi: tastatūra lcd, cnc maršrutētāju komplekts, arduino tastatūras, cnc diy komplektu, cnc tastatūra, vadītāja stepper, alumīnija gadījumā tastatūras, cnc sastāvdaļas, fanuc tastatūra, gk 61 diy.

Atbalsts 24/7

Pakalpojums.

100% Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa.

Vispasaules piegāde

Ātrā piegāde.