• Mājas
  • PON OTDR AV6418 1310/1550/1625nm 42/40/38dB OTDR Testeri Optisko Šķiedru OTDR ar 2 USB Portiem, 6.5 collu Touch Screen

  • Zīmola Nosaukums: komshine
  • Modeļa Numurs: OTDR AV6418 PON OTDR
  • Dinamiskais Diapazons: 42/40/38dB
  • optiskās šķiedras: otdr pon
  • Garantijas laiks: viens gads
  • Viļņa: 1310/1550/1625nm
  • Manufacturang Experince: 10 gadi
  • Izmantošana: testēšanas mērītājs

PON OTDR AV6418 1310/1550/1625nm 42/40/38dB OTDR Testeri Optisko Šķiedru OTDR ar 2 USB Portiem, 6.5 collu Touch Screen

Apraksts:

AV6418 OTDR galvenokārt izmanto, lai noteiktu fizisko īpašību optiskās šķiedras zem testu,piemēram, garums,transmisijas zudumi un salaist zaudējumi utt..Tas var arī atrast kļūdas vai pārtraukumiem no optiskās šķiedras.Tas ir plaši pielietotas ražošanu,celtniecību un uzturēšanu, optiskās šķiedras sakaru sistēma.

Funkcijas:

1. 42/40/38dB augsts dinamiskais diapazons

2. ≤1m papildu īsā gadījumā mirusī zona

3. 0.05 m liela attāluma izšķirtspēju,128k paraugu ņemšanas punktiem

4. Ātri auto mērīšana,viena poga, kas darbojas

5. Testu līdz trīs garumos, ar vienu vienību

6. Sakaru gaismas pārbaude automātiski

7. Dubultā USB saskarnes, kas atbalsta USB stick un printeri un tiešo kabeli lejupielādēt uz DATORU caur ActiveSync

8. Iebūvēts litija akumulators ar augstu kapacitāti, vairāk nekā 8 stundu darbības laiku

9. VFL un optiskās jaudas mērītājs

10.Universālā FC/PC,FC/SC,FC/ST pieslēgvietas tips, tas ir ērti virsmu tīrīšanai

11.Unikālo funkciju atjaunināšana programmatūras on-line, atgriešanu uz rūpnīcas ir nevajadzīga

Specifikācijas:

Dinamiskais diapazons

42/40/38dB

Attālums nenoteiktība

±(0,75 m + paraugs kosmosa + mērīšanas attālums×0.0025%)1

Paraugu ņemšanas izšķirtspēja

0.05,0.1,0.2,0.5,1,2,4,8,16 m

Attāluma diapazons

0.4,0.8,1.6,3.2,6.4,16,32,64,128,256,512 km(SMF);

0.4,0.8,1.6,3.2,6.4,16,32 (MMF no 850nm)

Impulsa platums

5,10,30,80,160,320,640,1280,5120,10240,20480 ns

5,10,30,80,160,320,640,1280 (MMF no 850nm)

Zaudējumu slieksni,

0.01 dB

Paraugu ņemšanas punkti

Līdz 200 KM

Linearitāte

0.05 dB/dB

Zaudējumu izšķirtspēja

0.001 dB

Atmiņas ietilpība

≥800traces(built-in), ≥65500traces(2GB SD uzglabāšana)

Grupa refraktīvā indeksa noteikšanu

1.00000, lai 2.00000 (0.00001 soļi)

Attālums vienības

km,m,kft,ft

Displejs

640*480, 6.5 collu TFT-LCD (touch screen)

Interfeiss

USB, Min-USB, Ethernet, austiņas, atmiņas karte SD

Optiskā pieslēgvieta

FC/SC/ST (universālā pieslēgvieta)

VFL

650nm±10nm,2mW(tipisks);CW/1 hz

Optiskās Jaudas Mērītājs

Viļņu garuma diapazons: 1200nm, lai 1650nm Mērīšanas diapazons: -60 līdz 0dBm Mērījumu precizitāte: 5%(-10dBm, CW)

Strāvas padeve

MAIŅSTRĀVAS adapteris 100-240V, 50/60Hz, 1.5 DC:19V±2V(2.A) iebūvēta Litija baterija: 4400mAh, darbības laiks ir > 8 stundām 2

Valodas

Angļu

Vides

Darbības temperatūra: -10 līdz 50°C(uzlāde:5 līdz 40°C)

Uzglabāšanas temperatūra: -40-70°C(Akumulatora: no -20 līdz 60°C)

Relatīvais mitrums: 5% līdz 95%, bez kondensācijas

Izmēri

295*186*75(mm)

Svars

2,5 kg

Citi Star Produkti:

1. Orientek Visvairāk Karstā pārdošanas Kodolsintēzes salikšanas mašīnas: T40 Kodolsintēzes salikšanas mašīnas

2. Orientek Core Saskaņošana Karstā pārdošanas Kodolsintēzes salikšanas mašīnas: T37 kodolsintēzes salikšanas mašīnas

3. Orientek Visvairāk Karstā pārdošanas OTDR---TR600 Sērijas OTDR

Singlemode---SV20A SM OTDR: 1310/1550nm, 32/30dB

Multimodālu-----MV10A MM OTDR: 850/1300nm, 21/19dB

PON---------------SV30A PON OTDR: 1310/1490/1550nm, 32/30/28dB

PON----------- SS24AF 1625 PON OTDR: 1310/1550/1625nm, 32/30/28dB

PON------------SS24CF 1625 PON OTDR: 1310/1550/1625nm, 38/36/34dB

SM&MM-------MS8035A OTDR: 850+1310/1550nm, 21/30/28dB

SM&MM-------MS3035A OTDR: 1300+1310/1550nm, 19/30/28dB

SM&MM-------MS8330A OTDR: 850/1300+1310nm, 21/19/30dB

SM&MM-------MS8350A OTDR: 850/1300+1550nm, 21/19/28dB

Recenzijas

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Novērtējums

Tagi: šķiedras lāzera redzes, optiskās šķiedras, jdsu viavi otdr, optiskās šķiedras otdr, optiskās šķiedras mērītājs, otdr jdsu, komshine fx37 otdr, sākotnējā jdsu otdr, vfl, šķiedras mērītājs.

Atbalsts 24/7

Pakalpojums.

100% Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa.

Vispasaules piegāde

Ātrā piegāde.